OLAY Professional

4_olay

Ürün Detayları:

  OLAY Regenerist
  Mikro-yapılandırıcı Krem, OLAY’in 50 yılı aşkın bir süredir sürmekte olan bilimsel cilt bakım araştırmalarının devrim yaratan bir sonucudur. Bu mükemmel krem, OLAY’e özel eşsiz aminopeptid kompleksinin en yoğun halinin, hücre içi güçlendiricisi ve değerli deniz proteinleriyle zenginleştirilmesiyle oluşmuştur.

  • Hücre içi nemlendirme, 10 milyondan fazla cilt hücresinin hacmini ve şeklini yeniden kazandırarak, günden güne cildi gerginleştirir ve yüz konturunu hücre hücre yeniden yapılandırır.
  • OLAY Regenerist serisinin en yoğun aminopeptid kompleksi, değerli anti-aging içerikleriyle birlikte cildin kolajen seviyelerini yeniden yükseltmeye yardımcı olur.
  • Güçlü doğal antioksidanlar, hava kirliliği ve duman gibi nedenlerle etkisi altında kaldığınız serbest radikallerin yol açtığı hasarları minimuma indirmeye; böylece ciltteki yaşlanma işaretlerini azaltmaya yardımcı olur.

  Sonuç:
  Anında – sarkmış cildi güçlendirmeye yardımcı olur, yüz konturlarını geliştirir ve çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
  Sadece 3 haftada – fark edilir derecede daha genç bir cilt görünümü. Cilt yüzeyinizde hücre hücre yenilenme

  • Sarkmaya eğilimli cilt bölgelerini, hatta çene çizgisi ve boynu sıkılaştırır ve yüz konturunu yeniden yapılandırır.
  • Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
  • Cildin esnekliğini ve yumuşaklığını yeniden kazandırır ve güçlendirir.

  Yapılan bilimsel araştırmalarla dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.
  Nazik ve cildi rahatsız etmeyen bir formülü vardır.
  Gözenekleri tıkamaz.

  Facebook