Hakkımızda

MİSYONUMUZ / VİZYONUMUZ

Deneyimli ve uzman kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, yerli – yabancı 40.000 çeşit kozmetik ürünümüzle müşterilerimizin her türlü ihtiyacını tek bir çatı altında toplamak, firmamızın temel amaçlarındandır.
Cosmo Home adını sektörde ilk sıraya yerleştirmek ve kozmetik denince akla ilk gelen isim olmak, firma olarak temel vizyonumuzdur.

 

cosmohome-slider1

 

KURUMSAL YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, ürün sevkiyatına gösterdiğimiz ekstra hassasiyet ve tedarikçilerimizle kurduğumuz özenli ilişkiler sonucu ürünlerde süreklilik garantisi sağlamaktayız. Ayrıca uygun fiyatlar ve her dönem yaptığımız güçlü kampanyalarımız; bizi diğer kozmetik firmaları arasında tercih edilir kılmaktadır. Cosmo Home olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişim; markayı benimseyen, kampanyaları ve mağazaları sürekli şekilde takip eden ve bizim için övünç kaynağı olan sağlam bir müşteri portföyü oluşturmaktadır. Cosmo Home, yabancı sermayeli diğer kuruluşlardan ve marketlerden farklı olarak, bünyesinde çalışan takım arkadaşlarını eğitimlere tabi tutarak verdiği kaliteli hizmette devamlılık sağlamaktadır. Kozmetikle ilgili her türlü konuda müşteriye anında bilgi ve destek veren eğitimli satış elemanları, müşteri memnuniyetini artırmakta ve markamız bu sayede rakip firmalar arasında kendine sağlam bir yer edinmektedir.

 

MAĞAZALARIMIZ
Cosmo Home olarak şehir içi ve şehir dışı toplam 12 mağazamızda geniş ürün yelpazemizi, uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaktayız. Cosmo Home mağazalarımızın 10 tanesi müşterilerimize İstanbul’un en işlek caddelerinde hizmet vermektedir.

 

 

 

HEDEFLERİMİZ
Cosmo Home markasını bünyesinde bulunduran Sadık ve Hilal Kozmetik, yurt içi ve yurt dışında farklı sektörel yatırımlara sahip olduğundan, Cosmo Home mağazası açarken sağlam adımlarla ilerlemiş, şimdiye dek hiçbir
mağazasını kapatmamış, %100 yerli ve öz sermaye ile mağaza sayısını 12’ye ulaştırmıştır. Gelinen bu noktada amacımız; ciddi yatırımlarla mağaza sayımızı artırmak ve sektördeki yerimizi daha da sağlamlaştırmaktır. Cosmo Home’un gerek şehir içi gerekse şehir dışı mağazaları ve AVM’lerde bulunan şubeleriyle kazandığı başarı, sektördeki hedefimizin de büyümesini sağlamıştır. 2013 yılı için düşündüğümüz 5 mağaza hedefi, 2015 yılına kadar 30 mağaza açma hedefine dönüşmüştür. Bu sebeple yeni açılacak AVM’ler bizleri hedefe yaklaştıracak önemli satış noktalarıdır. %100 yerli sermayeyle kurulan ve aynı şekilde hiçbir yabancı sermayeden destek almadan büyüyen Cosmo Home başarısını bu şekilde devam ettirmeyi amaçlamaktadır. Son senelerde edindiğimiz ve başarıyla taçlanan şehir dışı tecrübelerimiz, şehir dışında açacağımız mağaza sayısının artacağının bir göstergesidir. Cosmo Home olarak,güçlü sermaye yapısına dayalı başlatmış olduğumuz kurumsal kimlik çalışmalarımız doğrultusunda yerel rakiplerimiz arasından sıyrılmış, güçlü bir yapıya bürünmüş, ulusal market ve ulusal zincirlerle rekabet edecek konuma gelmiş bulunmaktayız. Müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişim, çalışma ortaklarımızla aramızdaki sağlam koordinasyon, kadromuza gösterdiğimiz ekstra özen markamızın gün geçtikçe gelişip büyümesini sağlamakta ve pazardaki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Facebook