Güzellik ve bakım ürünlerinde indirim fırsatları

web_cecileGüzellik ve bakım ürünlerinde indirim fırsatlarını yakalamak için Facebook sayfamızı beğenin. www.facebook.com/cosmohome

Makyajda fark yaratmayı sevenler için, Cecile’nin yüzünüzüz 5 farklı bölgesi için ayrı ayrı ürettiği güzellik ürünlerini sizlere indirimli fiyatlarla sunuyoruz.
Göz makyajına önem verenler ve koyu renk göz makyajını tercih edenler için, Very Black Eyeliner ürünü, özel aplikatörü sayesinde göz kapağınıza kolayca sürülüyor.
Fondöten kullanırken, likit fondötenin kullanım kolaylığına alışanlarınız için, cilde uyumlu tonlarıyla doğal ve ipeksi bir güzellik sağlayan Pure Touch Fondöten’i öneriyoruz. Provitamin B5 içeriğiyle cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olarak, yüzde oluşan pürüzleri gizlerken cildinizi korur ve beslemeye yardımcı olur. Yüzünüze ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Fondöten kullanırken, kapatıcı özelliğini arayanlar içinse, oldukça rahat bir şekilde de taşınabilen Tightening Foundation fondöten tipini öneriyoruz. Bu fondöten, diğerlerinin yanı sıra, cildi toparlayan ve yaşlılığa karşı da cildi sıkılaştıracak, bitkisel bir içeriye sahiptir. İçeriğinde bulunan hafif sim ve yoğun kapatıcılık özelliği ile cilde kadifemsi bir görünüm de kazandırır, aynı zamanda sağlıklı bir görüntü de verir. Bunların yanında, içerdiği E vitamini sayesinde, cildi zararlı güneş ışınlarından da korumaya yardımcı olur.

Facebook